O čem to je:

Kurz je ideální pro všechny, kteří se chtějí věnovat obchodování na internetu. Po absolvování budete schopni samostatně  nainstalovat a provozovat menší internetový obchod. Budete se velmi dobře orientovat v on-line marketingu. Budete znát nástroje, které měří návštěvnost e-shopu.

Aktualizovaný kurz Manažer e-shopu vznikl na základě požadavků majitelů internetových obchodů. Cílem bylo vyškolit zaměstnance, kteří jsou schopni provozovat eshop nebo komunikovat s dodavateli v oblasti IT a dašími dodavateli.  Časový rozsah se liší od původní akreditované verze MŠMT, kterými prošlo přes 300 lidí v naší společnosti.

Absolventi kurzu se navíc seznámí s inovativními možnostmi plateb na internetu a projektovým plánováním.

Propozice

Forma kurzu: Kombinovaná/on-line

Akreditace MŠMT: NE

Rozsah kurzu: 8 výukových hodin

Výstup kurzu: Certifikát (vydán v AJ, ČJ)

Termín kurzu: on-line

Cena: 1600 Kč

Sleva: Sleva je poskytována studentům SŠ – více program Škola e-commerce

Získané znalosti

Správce e-shopu
On-line marketér
Kodér HTML5, CSS3
Grafik

Předpokládané znalosti

Obsluha PC
Obsluha internetu
eCommerce

Obsah

Super start vaší kariéry v eCommerce

Velkou výhodou v oblasti eCommerce je, že můžete začít prakticky ihned a s minimálními náklady. Svět on-line je neskutečně rychlý. Neustále přicházejí nové sofware nástroje a zdonalují se služby. Dnes už není ani nereálné provozovat e-shop a nechat skladování, dopravu a dokonce i aktualizaci produktů na externích dodavatelích. Vám zbyde čas na vydělávání peněz.

Prakticky kamenné obchody už jsou v dnešní době všechny on-line. Od prvních romantických představ, že e-shop se bude provozovat sám a bude fungovat jako prepetum mobile, již mnoho úspěšných majitelů upustilo. Došlo k pochopení situace, že je potřeba mít ve svém týmu člověka, který zvládne vše obhospodařit a komunikovat s dodavateli.

Kurz Manažer e-shopu je přesně ten typ kurzu, který učí jak se dostat rychle do problematiky obchodování na internetu a být přínosem každému obchodnímu týmu.

Michal Míček
Michal MíčekLektor

Získejte certifikát a deklarujte své znalosti

  • Po absolvování kurzu je vydáván certifikát v Českém a Anglickém jazyce.
  • Po každém modulu následuje krátké ověření znalostí. Jakmile projdete celým kurzem automaticky získáváte certifikát.
  • Certifikátem daklarujete nejen získané znalosti, ale i váš přístup, že máte chut’ na sobě pracovat. Této vlastnosti si zaměstnavatelé váží nejvíce!!
VSTOUPIT DO KURZU