Elementor je jedinečným nástrojem pro tvorbu webových stránek a především svou schopností vizuálně upravovat obsah pomocí drag-and-drop editoru. Mezi jeho klíčové funkce patří:

  1. Vizuální tvorba stránek – Elementor umožňuje uživatelům snadno a rychle vytvářet webové stránky pomocí drag-and-drop editoru. To znamená, že nemusíte být odborníkem na kódování nebo designu, abyste mohli vytvářet webové stránky.
  2. Široká nabídka widgetů a šablon – Elementor obsahuje mnoho předem navržených widgetů a šablon, které vám usnadní tvorbu webu. Nabízí například widgety pro text, obrázky, videa, formuláře, tlačítka, ikony, cenové tabulky a mnoho dalších.
  3. Responsivní design – Elementor umožňuje uživatelům vytvářet webové stránky, které jsou plně responsivní, tzn. že se přizpůsobí různým zařízením, jako jsou počítače, tablety a mobilní telefony.
  4. Pokročilé funkce – Elementor obsahuje mnoho pokročilých funkcí, jako jsou animace, efekty parallaxu, pozadí videa, průhlednost a další. Tyto funkce umožňují uživatelům vytvářet stránky s moderním designem a vysokou úrovní vizuálního zážitku.
  5. Kompatibilita s dalšími pluginy – Elementor lze snadno integrovat s dalšími pluginy a nástroji pro webové stránky, jako jsou WooCommerce, Yoast SEO, Gravity Forms a mnoho dalších. To umožňuje uživatelům vytvářet pokročilé a plně funkční webové stránky.

Všem lidem, tento plugin s licencí poskytujeme zdarma.